пʼятницю, 12 травня 2017 р.

Хай буде пам'ять незгасима

Весна іде і переможним кроком
В тюльпановому вічному вогні
Йде травень крізь хвилини, дні і роки
Несе нащадкам спогади свої... - 
такими урочистими словами розпочався святковий концерт в кримненському будинку культури, приурочений Дню перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Вже стало доброю традицією для кримненчан після урочистостей біля обеліска Слави, панахиди за загиблими воїнами та покладання квітів - прямувати до будинку культури. А там на годинку поринути в світ спогадів про війну, вдячності за великий подвиг, а ще в світ дивовижної пісні, що змусить чи не кожного витерти непрохану сльозу, яка покотилась із самого серця.
Всі організатори та учасники заходу вклали частинку своєї душі, щоб свято пройшло незвичайно, і щоб глядачі відчули, що День перемоги - це дата в календарі, яка не старіє і не втрачає актуальності. Ведучі заходу - бібліотекарі - Ольга Токарчук та Леся Дудар мовою цифр та фактів нагадали про страшне лихоліття 1939-1945 років, вклонилися низько загиблим і закликали пам'ятати і шанувати великий подвиг ветеранів війни. 

Пролунало багато улюблених музичних вітань, та найбільше припала до душі глядачам пісня "Журавлі" у виконанні чоловічого вокально-інструментального ансамблю, у складі Петра Киця, Олександра Киця та Віктора Оксенюка. 


З дружнім візитом до колег і зі своїм музичним дарунком завітали гості з Яревища - Олександр та Маргарита Бідзюри. 

До проведення свята долучились також і учні школи. Активні читачі сільської бібліотеки та постійні учасники різноманітних заходів - Дарина Гуль, Марія Чикун та Маргарита Кизицька - зворушливо прочитали поетичні рядки про війну й перемогу, сльози матерів і вічну пам'ять загиблим.


Ніхто не забутий, ніщо не забуто!

Немає коментарів:

Дописати коментар