середу, 31 серпня 2016 р.

Святкує Вкраїна знаменну річницю!

Вже минуло 25 літ відтоді, коли здійснилась споконвічна мрія наших предків - бути вільними господарями на своїй прекрасній і чарівній українській землі.
Наші співвітчизники віками боролися за свою свободу і в 1991 вибороли її. Безумовно, ця визначна дата навічно увійшла в історію молодої держави, стала золотою сторінкою її біографії.
До бібліотеки завітали учні 6-го класу, щоб долучитися до святкування великого національного свята нашої державності - Дня незалежності України. Запрошені взяли участь у історико-пізнавальній годині "Святкує Вкраїна знаменну річницю!"
Діти потрапили в своєрідну подорож сторінками історії України, пунктами зупинки в якій були важливі віхи на шляху створення держави, а саме Київська Русь, Гетьманщина, Українська Народна Республіка тощо.
Юні читачі дізналися імена видатних особистостей, що кілька століть тому створювали для нас прообраз справжньої розвиненої європейської держави.
 
Продовжили приємне спілкування  за чашкою чаю, у дружній, теплій атмосфері свята.
 
 
 
 
До уваги присутніх була також представлена книжкова виставка.
 
Сьогодні почуття радості кожного з нас затьмарює війна на Донбасі і окупація Криму. За волю та кращу долю знову гине молодий патріотичний цвіт держави. Проте віримо, день миру обов'язково настане, правда переможе. І ми проникнемось ще більшою гордістю за нашу неньку-Україну, її нескорених синів та доньок.
 
 
 
 
 
 
 

Немає коментарів:

Дописати коментар