вівторок, 28 червня 2016 р.

Згадаймо в червнi!

До уваги користувачiв у бiблiотецi представленi тематичнi полички:

До 125- рiччя вiд дня народження Євгена Коновальця - "Євген Коновалець - життя віддане за Націю".

Коновалець Євген (14.06.1891 – 23.05.1938) - визначний український військовий і політичний діяч, полковник Армії УНР, командант УВО, голова Проводу Українських Націоналістів (з 1927).
Він жив для України, боровся за її свободу і незалежність, страждав за неї, за неї і загинув у нерівному двобої з підступним ворогом. Він став вождем національної революції, хоча не дожив до її перемоги. До 75-річчя Акту відновлення Української Держави - "Волею Українського Народу".


Акт відновлення Української Держави - проголошення 30 червня 1941 року в окупованому німецько-гітлерівськими військами Львові, відновлення Української держави. Здійснений Українськими Національними Зборами.
Акт 30 червня 1941 р., засвідчив усьому світові і, зокрема, Німеччині, що український народ є законним господарем на своїй землі і буде її боронити власними грудьми перед кожним, хто намагатиметься потоптати волю України.
До 20-ї річниці Конституції України - "Симфонія незалежної держави".Запрошуємо ознайомитися з визначними подіями в житті нашої держави!

Немає коментарів:

Дописати коментар