четвер, 9 серпня 2018 р.

"Мого дитинства світ"

Літо - пора відпочинку і розваг. Тож не дивно, що саме влітку на Старовижівщині відзначаються Дні села - урочисті дійства, що включають в себе цикл різних розважальних заходів і подій, які згуртовують всю громаду. Хоч у розпалі пора жнив, люди прагнуть відпочити і повеселитися. Нещодавно пройшли святкування і в селах-сусідах - Мокрому та Кримному. А саме в Мокрому - 15 липня, а в Кримному - 5 серпня. Привітати мокренців з Днем села завітали аматори сцени Кримненського будинку культури. Урочиста концертна програма подарувала присутнім чудовий настрій. В залі панувала надзвичайно тепла і щира атмосфера. Пролунали слова подяки від голови громади і жителів села за чудову пісню і приємні побажання.

Гучно відзначили День села і в Кримному. Ще за декілька днів до свята на майданчику біля школи було розгорнуто цілий парк атракціонів і розваг.


 Зранку відбулись змагання з міні-футболу між командами сіл Кримне, Любохин та Галиної Волі. В післяобідню пору всі зібралися в будинку культури на святковий концерт.Зі святом кримненчан і гостей привітали сільський голова Руслан Курижко, настоятель місцевого храму отець Сергій, помічник народного депутата Степана Івахіва - Павло Смолярчук та депутат Волинської обласної ради Михайло Імберовський. Фонд "Патріоти Волині" для розіграшу лотереї подарував цінні призи. Михайло Імберовський від імені фонду Ігоря Палиці "Тільки разом" вручив директору школи комп'ютер у клас іноземної мови. 


Після урочистої частини від учасників художньої самодіяльності лунали теплі слова привітань і щира українська пісня.


Після концерту відбувся розіграш лотереї, суперпризами якої були: пральна машина, телевізор, теля та причіп дров, а також побутова техніка та речі домашнього вжитку. Веселі атракціони, що працювали  цілий день, зібрали не тільки дітвору, а й дорослих. Закінчилось святкування пізньої ночі веселою дискотекою.


Немає коментарів:

Дописати коментар