субота, 26 травня 2018 р.

Лідер читання

Різні люди по-різному оцінюють роль читання в своєму житті. Для одних - це непоганий спосіб проведення вільного часу, засіб для придбання додаткового життєвого досвіду, а для інших - можливість відійти від повсякденних проблем і знайти душевне заспокоєння. Саме так вважає і читачка бібліотеки-філії с. Кримне Чикун Марія.Дівчина говорить, що читання для неї - найкращий спосіб відпочинку. Залюблена в красу природи рідного села і мрійлива Марійка, проводить за читанням художньої літератури дуже багато часу. Тож не дивно, що саме вона взяла участь у районному етапі Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання". Коли постало питання вибору книги, яку потрібно було цікаво представити на конкурсі, Марія довго не вагалася. "Алхімія свободи" Ярини Каторож - улюблена книжка дівчини. Крім того вона користується великою популярністю серед читачів бібліотеки. Обравши її для участі в "Лідері читання" Марійка переслідувала мету популяризувати цікавий роман у стилі фентезі, а також намагалася, щоб якомога більше читачів дізналося ім'я молодої авторки Ярини Каторож. Старання не виявилися марними і дівчина здобула перемогу.
І ось 22 травня вона представляла Старовижівський район на першому (обласному) етапі Всеукраїнського конкурсу "Лідер читання" серед учнів сьомих класів, який відбувся в обласній дитячій бібліотеці в м. Луцьку. Там дівчина отримала подяку управління культури Волинської обласної державної адміністрації та цікаву книгу. 
Читання приносить не тільки душевну насолоду, а й зустрічі з цікавими людьми, можливість спілкуватися з однодумцями та відкривати для себе нові й нові книги. В цьому і переконалась Марія Чикун після участі в "Лідері читання"

Немає коментарів:

Дописати коментар