вівторок, 13 червня 2017 р.

Наша країна - Україна

Розпочалися літні канікули. Учні на три місяці попрощалися зі школою. Але ще не зовсім спорожніло шкільне подвір'я. Для відпочинку та оздоровлення діток продовжує роботу табір денного перебування школярів. Вчителі та педагоги-організатори намагаються кожен день в таборі зробити насиченим подіями і приємними враженнями. Ігри, конкурси, творчість і екскурсії - це неповний перелік занять для учасників табору. Бібліотека також запросила дітей  у гості, тим паче, що і привід знайшовся - відкриття нових книжкових виставок та дата, що наближається, - День Конституції України.
Після презентації виставок діти взяли участь у грі "Наша країна - Україна". Спочатку розділилися на дві команди - "Хлопчики" та "Дівчатка" і зручно вмостилися на килимках.Гра складалась із шістьох конкурсів. Особливо сподобався конкурс -
 "Ромашка". Під пелюстками квітки діти знайшли цікаві загадки і запитання, на які повинні були швидко дати відповідь.Також в ході гри учасники змагалися в знаннях з історії України, продовжували прислів'я і приказки, відгадували українські народні пісні, читали скоромовки. Перемогла в конкурсі звичайно ж дружба. Всі розійшлися по домівках в гарному настрої і пообіцяли ціле літо відвідувати бібліотеку.Немає коментарів:

Дописати коментар