четвер, 22 грудня 2016 р.

Із неба в український край іде зимовий Миколай

Все родом з дитинства. На все життя залишається в пам'яті згадка про зимові свята. Вже будучи дорослим, не перестаєш з хвилюванням чекати їх приходу. Коли ж наступає день Святого Миколая хочеться повернутися в дитинство, заглянути під подушку і повірити в диво. Стати очевидцями святкового дійства і поринути в казку нам вдалося разом з вихованцями дитячого садочка с. Кримне,де відбулась чарівна феєрія "Із неба в український край іде зимовий Миколай".

Розпочався захід зі звернення до діток отця Сергія, настоятеля Свято-Михайлівського храму. Малюки навперебій розповіли, які подарунки отримали на свято, за те, що були чемними і слухняними цілий рік. Священник в свою чергу пояснив дітям хто такий Святий Миколай, звідки пішла традиція класти подарунки під подушку.

Всі маленькі учасники свята розповіли вірш про Миколая, заспівали пісню "Нічка-чарівничка", а ще розважали присутніх виконанням таночків. Дівчатка станцювали танець зірочок, а в парі з хлопчиками - український народний танець. Завершили захід спільним виконанням колядки "Добрий вечір тобі...", словами вдячності Святому Миколаю за ласку й добро і побажаннями миру та щастя.

Немає коментарів:

Дописати коментар