суботу, 22 жовтня 2016 р.

Літературна кава по-старовижівськи

Що означає бути справжнім письменником? Чи достатньо для цього написати і видати книжку? Справжній письменник своїм твором пробуджує в душі читача, невідомі для нього самого, почуття і переживання. Це коли читаєш  - і стаєш іншим, кращим. Саме такою письменницею є Дара Корній - лауреат конкурсу "Коронація слова", зустріч з якою відбулась в Старовижівській центральній бібліотеці. Прочитавши її "Гонихмарника" вам не видасться дивним стояти під зливовим дощем, широко розкинувши руки, і насолоджуватися тим, що живеш.
Всі запрошені на зустріч, а були це переважно люди, які вже знайомі з творчістю письменниці, з задоволенням дізнались про історію написання улюблених книжок. Цікаво також було почути як прийшло бажання писати, для кого створений перший роман, чому саме жанр "фентезі"? Дара Корній так провела презентацію своїх книг, що всі присутні забажали придбати і прочитати ще більше новинок. Письменниця ж натомість підписала кожне видання і залишила автограф.


Приємні враження від зустрічі ще довго зігрівали енергетикою письменниці. Недаремно вона обрала темою своїх романів слов'янську міфологію. Можна з впевненістю сказати, що письменниця унікальна у своєму жанрі і зовсім вона не "українська Стефані Майєр", а щира львів'янка - Дара Корній.Немає коментарів:

Дописати коментар